Nominace přípravek na víkend 25.-26. února

20. února 2017, Vlaďka Zoubková

Přípravky budou opět bojovat na ligových turnajích, potvrzujte účast.

Nominace Tygříci, sobota 25. února: sraz v 8:30h, SH Stonava, Stonava 825

Altmann Samuel, Bura Václav, Gazda Josef, Hachlica Sebastián, Adamec Ondřej, Slíva Jakub, Němec Pavel, Sobek Tomáš, Peterek Filip, Poloch Dominik.

Rozpis turnaje zde

Nominace Lvíčata, neděle 26. února: sraz v 7:15h, SC Dubina Ostrava, Horní 81

Kasl David, Vávra Mikuláš, Novák Dominik, Novák Jakub, Illek Jakub, Chvěja Jiří, Výtisk Ondřej, Feiková Aneta, Russ Tobiáš.

Rozpis turnaje zde

Potvrzujte účast na email barnji@seznam.cz nebo mobil 776874797 do čtvrtka 23. února.

Nominace není konečná a může se kdykoliv změnit! Každý hráč si vezme míček na rozcvičení a kartičku pojišťovny.

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se jeho nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Sobota 27.2.2021
 
Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 25 194:86 67
2. Vítkovice 24 209:118 61
3. Bohemians 26 201:132 53
4. Tatran Teka Střešovice 22 182:109 48
5. Chodov 26 170:149 48
6. Sparta 25 147:129 43
7. FBC ČPP Ostrava 24 137:130 42
8. Black Angels 25 154:170 37
9. Liberec 24 132:152 33
10. Česká Lípa 23 127:172 24
11. Sokoli Pardubice 25 133:210 19
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 25 95:144 18
13. Vinohrady 25 115:182 14
14. HU-FA Panthers Otrokovice 25 83:185 9

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.