Nominace ml. žáků na sobotu 8. dubna

3. dubna 2017, Vlaďka Zoubková

Potvrďte účast

Nominace Hurikán: sraz 8:15h, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Husova 1302/11, Kopřivnice

Martin Blažek, Oliver Kanyza, Martin Gattnar, Adam Zubek, Jakub Galia, Ondřej Jankovský, Dominik Vinárek, Jan Bura, Erik Bárta, Matěj Gabriel, Kryštof Minárik, Matěj Šmerda.

Nominace Tornádo: sraz 8:50h, SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Husova 1302/11, Kopřivnice

Vojtěch Galia, Tomáš Warmuž, Josef Maxera, Adam Palčinský, Filip Novotný, Laura Prusková, Adéla Feiková, Dan Peterek, Vojtěch Valigůra, Samuel Neděla, Maxmilián Musil, Ondřej Pastorek, Adam Zárybnický, Vojtěch Výtisk, Tomáš Skála.

Rozpis zápasů zde

Každý hráč si vezme tréninkové tričko, štulpny, míček na rozcvičení, svačinu, čistou vodu na pití.

Potvrzujte pouze na mail mlzivitkovice@seznam.cz do čtvrtka 6. dubna!

Pokud rodiče nepotvrdí účast dítěte do uvedených termínů, automaticky se nominace ruší a místo zaujme jiný hráč!

Prosíme všechny o dodržení daného času příjezdu na turnaj!

Děkujeme za pochopení.

 
 

Zápasy

Úterý 29.3.2022
 

Bleskovky

Starší žačky

Dnešní trénink je od 16:00 do 17:00
Pá 1.4.

Mini přípravka 09.02.22

POZOR Mini přípravka ve středu 09.02.2022 je zrušena. Důvodem je dohrávka 1.ligy juniorek
Pá 4.2.

Mini přípravka 15.12.21

POZOR Mini přípravka ve středu 15.12.2021 je posunuta od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Po 13.12.2021

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 26 218:92 67
2. Tatran Střešovice 26 198:96 66
3. Vítkovice 26 191:103 60
4. Sparta 26 160:119 51
5. Bohemians 26 175:145 50
6. Chodov 26 178:149 49
7. Black Angels 26 163:163 39
8. Ostrava 26 150:145 38
9. Liberec 26 149:154 36
10. Navláčil Panthers Otrokovice 26 146:180 24
11. Česká Lípa 26 135:205 19
12. Sokoli Pardubice 26 116:212 17
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 97:193 15
14. Vinohrady 26 107:227 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies