Mládež 13 / 2022: Juniory čeká úvodní semifinálový víkend s Chodovem,

25. března, Michal Dannhofer

Po úspěšném vstupu elitních mládežnických týmů do play off pokračují v play off junioři, kteří v rámci úvodního semifinálového víkendu vyzvou Chodov. Do akce jdou také mladší žáci a dva týmy přípravky.

CE Soutěž juniorů
1.SC TEMPISH Vítkovice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Sobota, 13.00, SC Dubina Ostrava – ONLINE

1.SC TEMPISH Vítkovice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle, 15:00, SC Dubina Ostrava – ONLINE

2. liga dorostenců – skupina 7 – Sobota – SH Krásné Pole
10:10 vs. FBC Letka Toman Finance Group
14:50 vs. FBC ORCA Krnov

Mladší žáci – Tornádo – Neděle – Rožnov pod Radhoštěm – SH Rožnov pod Radhoštěm
10:35 vs. Toro Salibandy Ostrava
12:20 vs. FbC Coyotes Jablunkov
14:05 vs. VSE
15:15 vs. 1. FBK Sršni Rožnov pR.

Mladší žáci – Hurikán – Neděle – Paskov – SH Paskov
9:35 vs. Z.F.K. Petrovice
11:20 vs. S.K. P.E.M.A. Opava
13:05 vs. FbC KoVo KM Frýdek-Místek
14:15 vs. PASKOV SAURIANS

Přípravka – Lvíčata – Neděle – MSH Havířov
8:30 vs. FBC Wafarex Český Těšín
10:00 vs. FBC Letka Toman Finance ORLÍCI
11:30 vs. TJ Slovan Havířov – Bílí
12:30 vs. TJ Slovan Havířov – Modří

Přípravka – Tygříci – Sobota – MSH Havířov
8:00 vs. Torpedo Havířov
9:00 vs. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
10:30 vs. FbK Horní Suchá
11:30 vs. 1. SC Bohumín 98

 
 

Zápasy

Neděle 25.9.2022
 
St 28.9.Přerov - Vítkovice 17:00
Čt 6.10.Pardubice - Vítkovice 18:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 28.09.

Ve středu 28.09.2022 jsou zrušené tyto tréninky: brankářské minipřípravka, elévové, elévkyně, mladší žákyně, starší, žákyně, juniorky
Čt 22.9.

Zrušené trenéniky 16.9.

Z důvodu zápasu mužů Vítkovice - K.Vary jsou zrušené všechny mládežnické tréninky na SC Dubina. Děkujeme za pochopení
Po 12.9.

Starší žačky

Dnešní trénink je od 16:00 do 17:00
Pá 1.4.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 4 45:11 12
2. Tatran Střešovice 4 35:14 12
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 4 31:15 9
4. Bohemians 3 30:22 9
5. Black Angels 3 19:12 6
6. Sparta 3 17:15 6
7. Vinohrady 4 22:26 6
8. Ostrava 4 21:28 5
9. Česká Lípa 3 23:21 3
10. FB Hurrican Karlovy Vary 4 14:40 3
11. Liberec 3 12:34 2
12. Sokoli Pardubice 4 23:30 1
13. PSG PANTHERS OTROKOVICE 4 20:34 1
14. Chodov 3 7:17 0

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies