Dostali jsme blbé branky, litoval Hubálek

26. března 2022, VG

Dvěma brankami podpořil Jakub Hubálek ofenzivní snažení vítkovických Rytířů ve třetím utkání semifinálové série proti střešovickému Tatranu. Ani jeho zápis ale nestačil, Rytíři doma prohráli 4:5 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězství ztrácejí 0:3 na zápasy.

Jakube, musí to být zmar, dostat vyrovnávací branku 15 sekund před koncem a prohrát v prodloužení, ne?
´
Je to škoda, takhle pustit ten zápas. Dostali jsme blbé góly, třeba ze standardky nebo hned po buly...
Čím to je ?
Uniká nám to, tím myslím některé situace. Nejsme asi v zápase na sto procent. Nejvíc musíme přidat v soustředění.
Jak si to vysvětlit ? Tým by přece měl být zkušený.
Nezměnili jsme se, tým je skvělý, jen musíme dostat do zápasu něco navíc. Tohle už je play off! Tohle už je o pohodě, o zapálenosti. Chce to nebát se.
V neděli vás čeká zápas na hraně vyřazení. S čím do něj půjdete ?
Jestli nechceme končit, musíme to urvat. Dneska jsme neměli tak špatný zápas, jen musíme zítra přidat v koncentraci, lépe hlídat situace směrem dozadu, vpředu to katastrofa nebyla.