
Sportovní obuv Babolat
Vítkovice zahájily spolupráci s firmou Babolat vyrábějící mimo jiné kvalitní sportovní obuv. Vítkovičtí hráči si v nejbližsí době mohou boty objednat se slevou a příspěvkem klubu na oficiálním vítkovickém mailu admin@sskvitkovice.cz. Fanouškům lze boty objednat se slevou! Tato akce je jednorázová!!!
V obuvi Babolat již delší dobu hrají někteří extraligoví hráči, jako např. Milan Tomašík či Jiří Mojžíšek a jsou s nimi velmi spokojeni.
Vítkovice se budou pro hráče na celkové již slevněné částce za pár podílet až 50% v závislosti na počtu celkově objednaných párů a také kategorii družstva.
Boty si můžete "osahat" v prodejnách GIGASPORT, kde jsou ovšem jen některé velikosti. Za přibližně 14 dní budou zástupcem firmy na smluvené místo dovezeny všechny velikosti bot, pánských i dámských, kde si je budete moci přímo vyzkoušet! O tomto termínu budeme na našixh stránkách včas informovat Oslovujeme i mládežnické kategorie!!! Od přípravek a elévů po muže, ženy a seniory!
Pokud budete mít zájem, pište své objednávky (typ a velikost) na oficiální mail admin@sskvitkovice.cz.