Nominace na víkend

21. března 2008, CD

Čeká nás florbalem nabitý víkend, především sobota.

Muži A
vs. Mladá Boleslav (sobota 17:00 MH Dubina, neděle 14:55 MH Dubina):
Roman CIOMPA, Richard URBAN, Patrik SUCHÁNEK, Jan JELÍNEK, Petr KOLOŠ, Pavel BRUS, Lukáš HRUBÝ, Vít HRUBÝ, Jiří MOJŽÍŠEK, Michal PLAČEK, Milan TOMAŠÍK, Karel ŤOPEK, Martin VLADAŘ, Martin TOKOŠ, Martin JANKULÁR
(sraz: 15:15 na hale)

Junioři A
vs. SSK Future (sobota 20:00 SH ZŠ Kunratice, neděle 18:00/20:00 SH TJ Sokol Královské Vinohrady):
Vít SCHULMEISTER, Vladan SUKAČ, Jan KOMÍNEK, Lukáš RYCHLÝ, Vojtěch VLČEK, Martin MICHALÍK, Jan ZINDULKA, Dan HRBÁČEK, Tomáš KOHÚT, Pavel JANKULÁR, Zdeněk ŽÁK, Petr SKAŘUPA
(sraz: 11:45 na nádražní Svinově)

Junioři B
vs. Český Těšín a Slávia Havířov (sobota 10:10 a 12:30 ISŠD Ostrava)
Ondřej PORWISZ, Daniel ŠUDŘICH, Lukáš JANDA, Jan KRUPICA, Stanislav RUDEK, Petr SOLANSKÝ, Lukáš KUDRNA, Martin MUSIALEK
(sraz: 9:15 na ISŠD)

Dorostenci
vs. Pepino a Brno (NEDĚLE 11:30 a 14:30 SH TJ Znojmo)
Lukáš HORKEL, Jakub ROJEK, Adam SVOBODA, Jan SEDLÁK, Jakub HUBÁLEK, Petr JANKULÁR, Tomáš KOŘENÝ, Marek MATĚJČÍK, Lukáš VELTŠMÍD, Dominik BERAN, Martin MUSIALEK, Petr SOLANSKÝ, Michal KUCHAŘ.
V sestavě jsou ještě 2 místa volná, v případě zájmu kontaktujte trenéra Mrázka na 724  789 160!
(sraz: 6:15 na nádraží Svinov)

 
 

Zápasy

Neděle 19.9.2021
 
Čt 23.9.FBC Ossiko Třinec - Vítkovice 19:00
Ne 26.9.Vítkovice - Hattrick Brno 18:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 1 11:2 3
2. Předvýběr.CZ Florbal MB 1 10:2 3
3. Vítkovice 1 11:4 3
4. Bohemians 1 10:6 3
5. Black Angels 1 5:1 3
6. FBC ČPP Ostrava 1 7:5 3
7. Chodov 1 7:6 3
8. Navláčil Panthers Otrokovice 1 6:7 0
9. Sparta 1 5:7 0
10. Česká Lípa 1 6:10 0
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 1 1:5 0
12. Sokoli Pardubice 1 4:11 0
13. Liberec 1 2:10 0
14. Vinohrady 1 2:11 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.