Dorostenci mají 3 body

11. ledna 2009, CD

Z turnaje v Havířově si dorost veze jedno vítězství (3:0 s Olomoucí) a jednu porážku (5:7 se Znojmem).

Vítkovice - Olomouc  3:0

Naši dorostenci, reprezentováni věkově však pouze jedním, zvládli tento zápas po taktické stránce velmi dobře. Obrana nevyrobila žádnou chybu a moc šancí k vyniknutí našemu gólmanu nedala. Po brankách Michalíka a Zajace  jsme se uklidnili a soupeře k ničemu nepustili. Ve 3. třetině pojistil střelou z půlky naše vítězství Tomáš Kořený.

Vítkovice - Znojmo  5:7

Při taktické poradě bylo mužstvu zdůrazněno, abychom neobdrželi branku jako první, protože soupeř nastoupil v 7 hráčích do pole. Opak byl pravdou, a již ve 3. min jsme prohrávali 0:2. V průběhu utkání se mužstvo učilo hře jeden na jednoho. Za stavu 2:6 se hráči vzchopili a skóre stáhli na 5:6. Vyloučení Ondřeje Ohanky ve dvanácté minutě 3.třetiny a gól v soupeře v minutě patnácté však rozhodly utkání ve prospěch Znojma.
      Hráčům však za předvedený výkon a bojovné srdce v tomto utkání patří pochvala.