Nevydařená sobota

25. ledna 2009, NV

Veteránům Vítkovic se sobota vůbec nepodařila a spadli z prvního místa průběžné tabulky moravské části 1.ligy. Hlavně, že muži A porazili Tatran!

Už páteční dohrávka ukázala, že veteránům se po dlouhé pauze vytratila forma, i když zvítězili za mohutné podpory vynikajících diváků po matném výkonu s brněnskými Bulldogs 5:3. V prvním sobotním utkání s Opavou bylo po úvodní třetině jasné, že tentokrát to nebude opakovat obvyklá přestřelka a Opavané se velmi dobrým taktickým výkonem vyhoupli do čela tabulky výhrou 2:1. Sen o play-off pořádaném v Ostravě se staříkům rozplynul v odpoledním zápase s Hattrickem Brno. I když po dvou třetinách vedli 3:1, nakonec prohráli brankou v poslední vteřině 3:4.

Důležitější ovšem je, že muži A si skvělou a propracovanou hrou poradili s Tatranem Střešovice a vedou extraligovou tabulku. Veteráni gratulují!