Konečná nominace regionálního výběru dorostenců

18. ledna 2010, CD

Do nominace trenérů Gurkovského a Jehlára se dostala pětice vítkovických hráčů - Jankulár Pe., Sedlák, Šmída, Veltšmíd a Zezulka.

Turnaj regionálních výběrů dorostenců

 

 

Datum konání:            sobota 23.1. až neděle 24.1. 2010

Místo konání:              SH ZŠ Strž, E. Krásnohorské 2919, Dvůr Králové nad Labem

Doprava:                    viz „jízdní řád“ níže

Důležité:        

Potvrzení účasti nebo omluvy !!! oznámí rodiče !!! nejpozději

ve středu 20.1. 2010

Robert Segeťa – sekretář OL a MS FbU

e-mail: segeta@cfbu.cz

 

S sebou si vezměte:   pro případ úrazu je nutné mít kartičku pojišťovny!, sportovní oblečení a vybavení na florbal, láhev na pití, případný seznam léků, které musíš i občas brát

 

Odjezd:

sobota 23.1. 2010 – vlak – IC 580 Hutník

sraz 5:50 hod. - nádraží ČD Ostrava SVINOV – vstupní hala

pozn. odjezd vlaku je 6:04 hod. !!!

 

Předpokládaný příjezd:

neděle 24.1. 2010 – vlak – IC 581 Hutník

příjezd vlaku – 21:58 hod. - nádraží ČD Ostrava SVINOV

!!! časy je třeba telefonicky upřesnit u trenérů v den odjezdu !!!

 

Po dohodě s rodiči lze individuálně nastoupit a vystoupit ve stanicích:

Havířov, Ostrava hlavní nádraží a Studénka

 

 

Kontakty na trenéry:

Jiří Gurkovský – 608 622 940

Marek Jehlár – 604 418 089

 

 

ČFbU hradí:

Stravné (počínaje sobotním obědem a konče nedělním obědem), ubytování, cestovné vlakem (Ostrava Svinov – Dvůr Králové n/L a zpět) a MHD Dvůr Králové n/L.

 

 

Nominovaní hráči:

 

1. SC WOOW Vítkovice

Jankulár

Petr

1. SC WOOW Vítkovice

Sedlák

Jan

1. SC WOOW Vítkovice

Šmída

Marek

1. SC WOOW Vítkovice

Veltšmíd

Lukáš

1. SC WOOW Vítkovice

Zezulka

David

FbC BD STAV Frýdek-Místek

Gřunděl

Vojtěch

FBC BiX Ostrava

Gurkovský

Václav

FBC BiX Ostrava

Holman

Ondřej

FBC BiX Ostrava

Kašpar

Petr

FBC BiX Ostrava

Kozar

Michal

FBC BiX Ostrava

Šimíček

Patrik

FBC Vikings Kopřivnice

Klemens

Tadeáš

FBC Vikings Kopřivnice

Lichnovský

Adam

MVIL Ostrava

Ebel

Tomáš

MVIL Ostrava

Hájek

Lukáš

MVIL Ostrava

Rataj

Jakub

Torpedo Havířov

Mattivi

David

Torpedo Havířov

Mertha

Gabriel

 

 

Trenéři:

Jiří Gurkovský

Marek Jehlár

 
 

Zápasy

Neděle 9.8.2020
 
Pá 18.9.Chodov - Vítkovice  
Ne 20.9.Vítkovice - Black Angels 18:00

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 0 0:0 0
2. Vinohrady 0 0:0 0
3. Sokoli Pardubice 0 0:0 0
4. Předvýběr.CZ Florbal MB 0 0:0 0
5. HU-FA Panthers Otrokovice 0 0:0 0
6. Bohemians 0 0:0 0
7. FBŠ Hummel Hattrick Brno 0 0:0 0
8. FBC ČPP Ostrava 0 0:0 0
9. Liberec 0 0:0 0
10. Česká Lípa 0 0:0 0
11. Chodov 0 0:0 0
12. Black Angels 0 0:0 0
13. Sparta 0 0:0 0
14. Tatran Teka Střešovice 0 0:0 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.