Mladší žáci podlehli Pepinu a rozdrtili Havířov

20. prosince 2009, Otto

Trenér Otto Sklenovský hodnotí poslední dva zápasy svého týmu roku 2009.

 

Předem svého krátkého článku bych chtěl popřát všem krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku.

      Kategorie mladších žáků A měla na programu poslední kolo letošního roku, kde narazila v prvním zápase na obávaného ostravského soupeře BIX a v druhém na havířovský tým Slávia, který se pohybuje v nižších patrech tabulky.
      První zápas se vyvíjel v duchu velké nervozity ze strany všech hráčů, kteří už delší dobu řešili taktiku na zápas. První dvě třetiny jsme se nedostali skoro k žádné kombinaci, což ale bylo to způsobeno jen naši nervozitou a přehnanou touhou porazit konečně největšího městského rivala BIX. Až ve třetí třetině se mi podařilo za notné pomoci Jiřího Veleckého a Tuomase Mustakallia dostat kluky do většího klidu a zápas se dohrál v klidnějším tempu. Konečný výsledek zněl 7:3 pro soupeře.

      Druhý zápas si už hráči užívali. Kombinace střídala kombinaci a kluci se hecovali k lepším a krásnějším akcím. Každý divák mohl sledovat, že tým se uvolnil a hrál to, co mu vyhovuje. Utkání skončilo předčasně ve třetí třetině za stavu 15:0. Chtěl bych celé mužstvo za předvedený výkon pochválit.

Trenér Sklenovský

 
 

Zápasy

Sobota 12.6.2021
 
Ne 12.9.Vítkovice - Pardubice 18:00
Pá 17.9.Bohemians - Vítkovice  

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

Tabuka bude zveřejněna po prvním odehraném kole.

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.