Oba dva týmy chtěly hrát florbal těšilo Šebestu

5. října 2020, VG

​Byl to Jan Šebesta, kdo poslal v dohrávce 6. kola Superligy v Praze proti Tatranu Střešovice svůj tým poprvé do vedení. Jeho přesilovková trefa ze začátku druhé třetiny tým uklidnila a Rytíři pak zapsali do tabulky další tři body po výhře 10:5.

Honzo, vstup do zápasu se vám ale vůbec nepovedl. Čím to ?
Nějakou roli hrálo cestování, ale na to se nemůžeme vymlouvat, a určitě taky brzký gól, který jsme dostali. Možná jsme pak hráli trochu zbaběle a se strachem, ale od půlky první třetiny jsme se z toho dostali.
To jste vyrovnali na 2:2, zlom, jak se zdá, přišel na začátku druhé části, kdy jsi využil přesilovku.
Něco jsme si řekli v šatně, využili jsme tu přesilovku, potom jsme hned po minutě dali čtvrtý gól. A jestli to bylo rozhodující? Je to možné. My jsme se uklidnili a začali hrát florbal.
Při onom třetím gólu jsi zůstal sám před brankou. Tušil jsi, že dostaneš tolik prostoru? Jak si to vysvětluješ ?
Otázka. Možná to špatně ubránili kluci z Tatranu, zbytečně mi tam dali toho prostoru moc. Já už jsem si jen potom počkal, až půjde gólman dolů, a dal jsem to nahoru. A samozřejmě přišla krásná přihrávka zpoza brány.
Chvíli předtím ztratili domácí balonek zbytečně v rohu hřiště, podobných situací bylo více. Usnadnili vám tak hráči Tatranu výhru ?
To bylo na obou stranách, i my jsme jim dali spoustu balonků. Spíše si myslím, že šlo vidět, že jak Tatran, tak i my chceme hrát florbal. Jde to vidět i na výsledku, za mě skvělý florbal. Naši mladí kluci, i mladí z Tatranu, je super, že chtějí hrát florbal, že nevyhazují balonky, chtějí hrát konstruktivně. Někdy je z toho chyba, my jsme to využili, dali jsme deset gólů a vyhráli jsme.

Zápasy

Pátek 26.11.2021

St 15.12.Tatran - Vítkovice 18:30
Pá 17.12.Vítkovice - Otrokovice 18:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 19.11.

POZOR V pátek 19.11.2021 jsou zrušené všechny tréninky na SC Dubina. Důvodem je víkendová akce na hale (pátek až neděle)
So 13.11.

Mini přípravka 17.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 17.11.2021 je zrušena. Důvodem změny jsou zápasy mužů a žen
Čt 11.11.

Mini přípravka 10.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 10.11.2021 výjimečně od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů