Prohra mrzí, přiznal Delong

02. ledna 2021, VG

Čtyři body za dvě branky a dvě asistence zapsal do osobních statistik při prohře s Bohemians 6:7 v prodloužení vítkovický forvard Adam Delong. Nadšený však zdaleka nebyl.

Adame, jak bys utkání zhodnotil ?
Úvod nám moc nevyšel, i když jsme si říkali, že si na to musíme dát pozor. Hrát jsme začali až ve třetí třetině. Takže jsme začali docela pozdě.
Ale skóre jste vyrovnali.
Kupodivu jsme Bohemku dotáhli. Na to, že to je takový soupeř, tak se divím, že k tomu došlo. Ale o to víc mrzí ta prohra, že jsme to v prodloužení neurvali. Myslím si, že jsme byli na koni. Ale musím pochválit celý tým, že jsme to neodevzali a snažili se hrát i za stavu 1:4.
Co si lze z takového zápasu vzít ?
Jsem vlastně rád, že jsme se dostali do takových situací, protože my většinou hrajeme zápasy na balonku a takhle. Tento zápas byl docela otevřený. Kdo ho viděl, mohl si ho užít, i já jsem se bavil, přestože jsme prohráli.