KB-liga: Junioři si z náročného výjezdu přivezli "skoro" plný počet bodů a drží se v popředí tabulky!

Vítkovičtí junioři pokračují ve velmi dobrých výkonech a stále okupují přední příčky vyrovnané špičky celostátní soutěže...

Měli bychom zapracovat na vlažnějších místech, nabádá Firda

Rytíři v městském derby přehráli FBC Ostrava 11:6, ale stejně jako v předchozím zápase proti Liberci museli po první třetině dohánět manko. "Vlažnější místa nás trápí nejenom na začátku, ale někdy i v průběhu nebo na konci zápasu. Měli bychom na tom zapracovat, aby nás to v budoucích zápasech nemrzelo," říká Ondřej Firda, který v derby nasbíral 4 body.

Rytíři ovládli derby

Znovu parádní druhá třetina posunula vítkovické Rytíře k dalšímu superligovému vítězství. V 16. kole soutěže vyhráli na hřišti městského rivala FBC Ostrava 11:6.

Během prosince budou hrát Vítkovice pro DOBROU VĚC !!!

Vítkovice rozjíždějí dobročinnou kampaň na podporu dětského oddělení Vítkovické nemocnice v Ostravě! Zapojí se do ní nejen hráči, trenéři nebo členové klubu, ale také všichni rodiče, fanoušci a široká veřejnost!

V neděli na derby!

Další dvouzápasový víkend testuje vítkovické Rytíře. Po pátečním vítězství 13:7 nad Libercem je čeká tradiční městské derby s rivalem FBC Ostrava.

Rýpar: Začátek druhé třetiny byl asi nejlepší, který ve Vítkách pamatuji

Třemi góly se na vítězství 13:7 nad Libercem podílel obránce Josef Rýpar, který se teď už spolu s týmem těší na nedělní vyhecované derby s FBC Ostrava.

Liberec dostal 13 gólů

Prvních dvacet minut jako by se rozkoukávali, aby ve druhé třetině soupeře zdemolovali osmi brankami. Vítkovičtí Rytíři v 15. kole Superligy porazili doma Liberec po poměrně divokém průběhu zápasu 13:7.

Rytíři hostí v pátek Liberec

Soupeře, který ve třinácti zápasech uhrál třináct bodů a v tabulce se drží na 12. místě, mají před sebou vítkovičtí Rytíři v 15. kole Superligy. V pátek se doma střetnou s Libercem.

Rytířky zaplaví Švýcarsko, na šampionátu budou bojovat hned za pět zemí

Vítkovice patří k ženské kategorii již celou dekádu mezi absolutní špičku. Projeví se to také na následujícím světovém šampionátu žen ve Švýcarsku. Ze současného kádru si v Neuchâtelu zahraje devět Rytířek, jejich stopy ale najdeme hned ve čtyřech národních týmech.

Řezanina: V závěru jsem se o výsledek nebál

Gólem a přihrávkou pomohl vítkovickým Rytířům k týhře 9:6 nad Tatranem Střešovice slovenský forvard Lukáš Řezanina.

Rytíři vezou body ze Střešovic

Tradiční rival Tatran Střešovice ve 14. kole Superligy neodolal vítkovickým Rytířům. Ostravští florbalisté si z Prahy odvezli tři body po výhře 9:6.

Zrušené tréninky 09.12

V pondělí 09.12.2019 jsou zrušeny všechny tréninkové jednotky v SC Dubina z důvodu konání mezinárodního futsalového turnaje. Děkujeme za pochopení
Čt 5.12.

Zrušené tréninky 6.12

V pátek 06.12.2019 jsou zrušeny veškeré tréninky od 17:30 z důvodu zápasu superligy mužů. Přijďte fandit v 19:00 startujeme.