Soupiska » Starší žákyně 2005/2006

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Bogdanovská Kateřina 29.12.1989 17 let      
  Mlynářová Pavla 15.3.1990 16 let      
44 Vychodilová Veronika 14.11.1989 17 let      
  průměr: 17 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Černá Nikola 23.1.1990 16 let      
  Fucimanová Klára 22.11.2005 1 let      
4 Haluzová Petra 21.9.1989 17 let      
  Hlavatá Kateřina 3.5.1991 15 let      
  Chodurová Veronika 31.1.1994 12 let      
9 Kovalská Silvie 3.11.1992 14 let      
  Kůrková Lucie 22.11.2005 1 let      
  Malinková K. 11.2.1990 16 let      
15 Malinová Nikol 1.4.2006 0 let      
16 Michalková Kristýna 24.4.1990 16 let      
2 Mlynářová Pavla 15.3.1990 16 let      
5 Nečasová Petra 7.12.1991 15 let      
  Nečesaná K. 10.6.1996 10 let      
3 Simonidesová Miroslava 27.12.1991 15 let      
  Svobodová Laura 26.10.1992 14 let      
11 Šrotová Lucie 9.9.1994 12 let 170 cm 62 kg L
6 Urbánková Tereza 2.3.1991 15 let      
  Vachalíková Nikola 22.11.2005 1 let      
7 Vicianová Veronika          
  Vychodilová Veronika 14.11.1989 17 let      
  Žeravíková Dominika 6.8.1995 11 let      
  průměr: 12 let 170 cm 62 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 12 let
  • výška: 170 cm
  • váha: 62 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 216:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 63
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 145:119 49
5. Bohemians 26 185:148 48
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:165 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 25 125:148 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 117:155 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 140:158 29
11. Black Angels 26 156:192 29
12. Česká Lípa 26 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.