Soupiska » Elévové Aligátoři 2008/2009

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
11 Vrožina Jiří 17.8.1997 12 let      
  Žmolík Hynek 26.5.2000 9 let      
  průměr: 10 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Bayer David 3.5.1999 10 let      
  Bretz Richard 8.5.1998 11 let      
  Čermák Jakub 23.2.2000 9 let      
  Dědina Matyáš 2.11.1999 10 let      
  Fibinger Matěj          
  Hrabovský Radomír          
  Karkoška Oskar 7.7.2000 9 let      
  Kičmar Jakub          
  Korta Vladimír          
  Kozelský David          
  Krafčík Matěj          
  Křepčík Martin 23.4.2002 7 let      
  Křepčík Michal 25.9.1999 10 let      
  Liška Michal 27.4.1998 11 let      
  Lukáč Jakub 28.7.1998 11 let 173 cm 56 kg P
  Lukáč Ondřej 4.2.1997 12 let      
  Marková Adéla 26.11.1997 12 let      
  Muroň Matěj 4.1.2002 7 let 145 cm    
  Novosad Roman 22.4.1998 11 let      
  Pařenica Dominik 4.9.2000 9 let      
  Planka Vilém 15.5.2001 8 let 182 cm 73 kg L
  Pokorný Jonáš 15.10.2002 7 let      
10 Pokorný Vojtěch 8.1.1997 12 let      
  Přeček Dalibor 13.4.1999 10 let      
  Solanský Lukáš 16.9.1999 10 let      
  Stoček Bruno 5.7.2001 8 let      
  Tomáškovič Robin 26.5.1997 12 let      
  Urbančík David          
  Valčík Miroslav 12.1.2001 8 let      
  Volf Jan          
  Vrtaník Dalibor          
14 Zelený Jan 21.8.1998 11 let      
  průměr: 10 let 167 cm 64 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 10 let
  • výška: 167 cm
  • váha: 64 kg

Zápasy

Neděle 23.1.2022
 
Čt 27.1.Ostrava - Vítkovice 17:00
Ne 30.1.Chodov - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Mini přípravka 15.12.21

POZOR Mini přípravka ve středu 15.12.2021 je posunuta od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Po 13.12.2021

Zrušené tréninky 19.11.

POZOR V pátek 19.11.2021 jsou zrušené všechny tréninky na SC Dubina. Důvodem je víkendová akce na hale (pátek až neděle)
So 13.11.2021

Mini přípravka 17.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 17.11.2021 je zrušena. Důvodem změny jsou zápasy mužů a žen
Čt 11.11.2021

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 19 175:79 55
2. Tatran Střešovice 22 164:76 54
3. Vítkovice 21 159:85 48
4. Sparta 22 136:101 45
5. Bohemians 23 147:110 44
6. Chodov 22 153:125 42
7. Black Angels 22 134:132 36
8. Ostrava 23 131:119 35
9. Liberec 22 120:132 33
10. Navláčil Panthers Otrokovice 23 121:159 18
11. FBŠ Hummel Hattrick Brno 24 87:161 15
12. Sokoli Pardubice 22 92:178 14
13. Vinohrady 23 99:189 12
14. Česká Lípa 21 103:165 11

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies