Soupiska » Veteráni 2010/2011

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Čépe Martin 1.10.1971 40 let      
16 Kratochvíl Luděk 6.7.1968 43 let      
74 Solanský Miroslav 13.6.1974 37 let      
  průměr: 40 let 0 cm 0 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
2 Gaňa Ladislav 4.2.1966 45 let      
7 Gruner Aleš 2.2.1967 44 let      
6 Haroník Josef 8.4.1965 46 let      
70 Kníchal Miroslav 30.7.1970 41 let      
66 Krupička Jan 2.11.1966 45 let      
5 Kubečka Patrik 16.7.1970 41 let      
70 Labský Roman 19.4.1973 38 let      
15 Matlenga Tomáš 17.3.1973 38 let      
3 Pavlik Josef 10.9.1969 42 let      
2 Pifka Robert 22.11.1975 36 let      
9 Trojan Martin 16.3.1969 42 let      
  průměr: 42 let 0 cm 0 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
11 Fedra Marcel 19.4.1970 41 let      
10 Jánoš Michal 9.7.1978 33 let      
15 Martiník Tomáš 1.4.1973 38 let      
33 Michalík Rostislav 22.4.1969 42 let      
20 Mitura Tomáš 20.11.1970 41 let      
8 Robenek Libor 30.3.1967 44 let      
13 Šebesta Lubomír 14.11.1961 50 let      
17 Šmerda Petr 31.5.1973 38 let      
12 Vavrečka Jan 12.4.1975 36 let      
  průměr: 40 let 0 cm 0 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 41 let
  • výška: 0 cm
  • váha: 0 kg

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase
St 11.3.

tréninky jar. prázdniny

přípravka pouze pátek 14.02. 15:00 - 16:00
elévky + mladší žákyně pouze pátek 14.02. 16:30 - 17:30
elévové pouze čtvrtek 13.02. 16:00 - 17:00
mladší žáci pouze čtvrtek 14:30 - 16:00
starší žáci A, středa 17:00 - 18:00 a pátek 16:00 - 17:30,
starší žákyně středa 16:30 - 18:00
junioři B středa 18:00 - 19:00,
dorostenky úterý 17:30 - 18:30 a pátek 15:00 - 16:30
dorostenci A středa 16:00 - 17:00 a pátek 17:30 - 19:00
junioři A středa 19:00 - 20:00 a v pátek 17:30 - 19:00
Po 10.2.

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.
Pá 7.2.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 212:72 74
2. Vítkovice 26 182:116 60
3. Chodov 26 204:130 58
4. Sparta 26 148:119 52
5. Bohemians 25 180:148 45
6. Tatran Teka Střešovice 26 143:153 34
7. HU-FA Panthers Otrokovice 26 125:153 33
8. Liberec 26 147:166 31
9. Vinohrady 26 119:148 31
10. FBC ČPP Ostrava 26 134:146 29
11. Black Angels 25 156:202 29
12. Česká Lípa 24 146:187 28
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 110:161 23
14. Sokoli Pardubice 26 129:220 13

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.