Soupiska » Ženy 2013/2014

Brankáři

# jméno narozen věk výška váha hůl
22 Kubíčková Lenka 7.4.1984 30 let 161 cm 57 kg  
83 Ranochová Hana 19.1.1996 18 let 173 cm 73 kg  
  průměr: 24 let 167 cm 65 kg  

Obránci

# jméno narozen věk výška váha hůl
9 Karkošková Alena 6.10.1987 27 let 173 cm 71 kg  
12 Klapitová Katarína 29.11.1994 20 let 165 cm 51 kg P
21 Kociánová Klára 15.6.1994 20 let 169 cm 60 kg L
11 Niemcová Anna 1.3.1987 27 let 177 cm 82 kg P
24 Ratajová Denisa 30.6.1995 19 let 174 cm 64 kg P
5 Šupáková Ivana 5.12.1993 21 let 163 cm 62 kg L
27 Vobořilová Veronika 27.4.1982 32 let 162 cm 62 kg L
16 Voláková Tereza 4.8.1992 22 let 180 cm 82 kg  
  průměr: 24 let 170 cm 67 kg  

Útočníci

# jméno narozen věk výška váha hůl
19 Enenkelová Veronika 4.6.1993 21 let 153 cm 52 kg P
10 Ferenčíková Denisa 26.8.1991 23 let 170 cm 62 kg L
7 Halfarová Zuzana 13.8.1990 24 let 165 cm 57 kg L
20 Léblová Monika 29.6.1980 34 let 173 cm 61 kg  
99 Mahdalová Martina 9.9.1987 27 let 156 cm 55 kg L
13 Mandátová Petra 7.9.1990 24 let 175 cm 70 kg L
4 Miksová Lucie 2.2.1996 18 let 164 cm 60 kg L
29 Paloncyová Kamila 19.12.1995 19 let 166 cm 56 kg L
14 Pastušková Andrea 23.5.1989 25 let 160 cm 60 kg L
17 Quittková Kateřina 7.2.1993 21 let 173 cm 58 kg  
25 Sládečková Eva 18.9.1992 22 let 168 cm 56 kg  
18 Sládečková Hana 18.9.1992 22 let 160 cm 51 kg  
3 Šponiarová Michaela 22.8.1994 20 let 170 cm 69 kg L
6 Šrotová Lucie 9.9.1994 20 let 170 cm 62 kg L
  průměr: 23 let 166 cm 59 kg  
Celkové průměry:
  • věk: 23 let
  • výška: 168 cm
  • váha: 62 kg

Zápasy

Neděle 14.4.2019
 

Bleskovky

Brankáři netrénují

Pravidelné brankářské tréninky s Lukášem Součkem se v měsíci červnu neuskuteční.
Ne 2.6.

Tréninky starších žáků

Změna tréninkových časů pro kategorii starší žáci do konce května. Pondělí 18:30-20:00, středa 17:00-18:30, čtvrtek 17:00-18:00. Tréninkové jednotky starších B se ruší. Vsichni hráči A i B budou trénovat dohromady.
Po 20.5.

Tréninky brankářů

V období od 13. do 27. května se brankářské tréninky uskuteční v náhradním termínu - pondělí 18:30-19:30 (13.5., 20.5. a 27.5.)
Čt 9.5.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Ml. Boleslav 26 205:98 63
2. Sparta 26 160:98 63
3. Chodov 26 191:110 61
4. Vítkovice 26 177:107 60
5. Tatran Teka Střešovice 26 153:117 45
6. Ostrava 26 136:128 39
7. Otrokovice 26 122:120 38
8. Bohemians 26 145:143 35
9. Liberec 26 135:157 35
10. Česká Lípa 26 136:164 27
11. Vinohrady 26 112:169 26
12. Pardubice 26 109:176 20
13. Bulldogs Brno 26 94:179 20
14. Znojmo 26 114:223 14

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.