Statistiky Extraliga - Muži 2014/15

Vysvětlivky položek naleznete dole pod tabulkami.

# hráči v poli P Z G A B TM
44 Hájek Lukáš U 2 2 0 2 0
68 Matejčík Marek U 2 1 0 1 2
17 Šebesta Jan U 2 1 0 1 2
93 Matúš David U 2 0 1 1 0
19 Řezanina Lukáš U 2 0 1 1 0
64 Veltšmíd Lukáš U 2 0 1 1 2
33 Gál Ladislav U 1 0 0 0 0
53 Bräuer Marek U 2 0 0 0 0
7 Žák Zdeněk U 2 0 0 0 0
 
5 Brus Pavel O 2 1 0 1 0
11 Žydel Robin O 2 0 1 1 0
8 Heczko Filip O 2 0 0 0 0
2 Hrubý Lukáš O 2 0 0 0 0
55 Hubálek Jakub O 2 0 0 0 0


# brankáři Z Min Stř Ink Zás Prů Úsp SO A TM
29 Souček Lukáš 2 120 54 13 41 6,5 75,93 0 0 0

statistiky vygenerovány: 24.11.2014 / 8:21:52

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
Min - počet odchytaných minut
Stř - počet střel vyslaných na brankáře
Ink - počet inkasovaných gólů
Zás - počet zásahů
Prů - průměr gólů na zápas ( = inkasované góly / minuty/60 )
Úsp - úspěšnost zásahů ( = zásahy / střely )
SO - shut-outy, vychytané nuly
A - asistence
TM - trestné minuty

Hráči v poli

# - číslo dresu v posledním zápase (pro případ, že by se měnilo)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
P - post (obránce nebo útočník)
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
G, A, B - góly, asistence, body

Kontakt

Pokud budete mít ke statistikám jakékoliv připomínky nebo otázky, kontaktujte nás prosím na emailu: weby@esports.cz.

Zápasy

Sobota 14.9.2019
 
Pá 27.9.Vítkovice - Ostrava 19:00
Ne 29.9.Česká Lípa - Vítkovice 17:00

Bleskovky

Starší B a dorostenci B

V úterý 3. září se neuskuteční trénink starších žáků B a dorostenců B.
Po 2.9.

Tréninky v pátek 6.9.

V pátek 6. září neproběhnou v SC Dubina žádné vítkovické tréninky (basketbalový turnaj)
Po 2.9.

Hráčky ročníku 2003-04

Všechny hráčky ročníků 2003 a 2004 ať se dostaví v úterý 3.9.2019 na trénink dorostenek v 17:15 na SC Dubina
Čt 29.8.

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 2 35:12 9
2. Chodov 3 35:18 9
3. Ml. Boleslav 3 22:6 9
4. Sparta 3 12:6 9
5. Bohemians 3 24:17 6
6. Tatran Teka Střešovice 2 11:7 6
7. Liberec 3 14:15 6
8. HU-FA Panthers Otrokovice 3 9:11 3
9. Sokoli Pardubice 3 17:31 3
10. Vinohrady 2 9:9 0
11. FBC ČPP Ostrava 3 10:14 0
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 3 12:17 0
13. Česká Lípa 2 9:16 0
14. Black Angels 3 11:22 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2019 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.