Superfinále patří Tatranu. Rytíři padli v prodloužení

17. dubna 2023, Michal Dannhofer

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:3pp.

Rytíři z Vítkovic zakončili prohrou v Superfinále soutěžní ročník 2022/2023. V jednom utkání o všechno nestačili na vítěze základní části – Tatran Střešovice, který tak slaví titul po osmi letech. Vítěznou branku vstřelil v prodloužení Marek Havlas.

Branky a nahrávky

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:3p
branky: 17. Matěj Havlas, 19. Jakub Kolísko, 49. David Šimek, 61. Matěj Havlas - 35. Adam Zubek, 37. Adam Zubek, 46. Michal Pažák; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12538; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 0:2, 1:1, 1:0

Tatran Střešovice: Jurco - Němeček, Beneš, Meliš, Sládeček, Tlapák, Mühlfait, Eliáš - Hanák, Havlas, Kreysa - Šimek, Čermák, Šindelář - Vavroušek, Kolísko, Brautferger - Sádlo, Kún

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček - Besta, Vítovec, Hubálek, Šebesta, Sidunov, Jankovský, Hatala - Šindler, M. Gattnar, Delong - Pažák, Zubek, Matejčík - Fukala, R. Gattnar, Palčinský - Kaleta, Slončík