Finiš přinesl výhru nad Chodovem

20. února, VG

Když skórovali deset sekund před koncem první třetiny a ve druhé minutě druhé části, mohlo se zdát, že dohrávka 15. kola Superligy bude pro vítkovické Rytíře pohodovou záležitostí. Jenže hosté z Chodova ovládli druhou dvacetiminutovku a domácí museli v závěrečné části napnout všechny síly, aby dovedli duel k vítězství 8:6.

15.kolo, sobota 20. února
8:6

1. SC TEMPISH Vítkovice

Souče) – Kuczera, Jan Šebesta, Nehera, Hatala, Hubálek – Čonka-Skyba, Choma, Sladký – Gattnar, Sidunov, Šindler – Švajný, Hájek, Bräuer – Delong, Matejčík, Besta – Mirt.

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Šimůnek Hodík – T.Vávra, Sýkora, J.Bauer, Strnad – Mikeš, Plíhal, Vošta – Slunečko, M.Vávra, Ondrušek – Řezáč, M.Koutný, Eremiáš – Majer, J.Koutný, Horký – Pergler, Josefovič.

Branky a nahrávky: 20.Hájek (Hubálek), 22.Šindler (Delong), 30.Delong (Besta), 44.Hájek (Sidunov), 50.Besta (Šindler), 50.Hubálek (Delong), 54 Hájek (Matejčík), 55.Sidunov (Matejčík) – 27.Sýkora (Ondrušek), 31.Majer (J.Bauer), 31.Strnad (M.Koutný), 33.J.Bauer (Eremiáš), 40.Řezáč, 59.Ondrušek. Rozhodčí: K.Sojka, T.Sojka. Vyloučení: 1:0. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 0.

Reportáž

"Měli jsme celkem v pohodě vstup do zápasu, i když byl začátek takový opatrnější. Potom z nějakého důvodu druhá třetina byla hodně špatná. Prohráli jsme ji 2:5, ani z fleku nedokážu říct, proč. Nedařilo se nám skoro nic," konstatoval trenér Rytířů Pavel Brus.
Na posledních dvacet minut se však Vítkovičtí nahecovali parádně. "Zase jsme podřadili a mám z toho dobrý pocit. Když začneme hrát v tempu, tak každého ze soupeřů, které jsme teď potkali, jsme celkem výrazně přehráli a zatlačili," připomněl Pavel Brus fakt, že jeho svěřenci takto obraceli duel i v Praze proti Spartě. "Je asi dobré vědět před play off, že máme ve třetí třetině dost sil, můžeme hrát na vysoké obrátky na dvě lajny, ale samozřejmě se do těchto situací nechceme dostávat v průběhu play off," podotkl vítkovický kouč.

Zápasy

Sobota 27.2.2021

Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE