Z Teplic se třemi body

23. února, VG

Předposlední kolo Superligy bylo pro vítkovické Rytíře vítězné. Ostravský tým porazil v Teplicích Sokol Královské Vinohrady 10:4.

25.kolo, neděle 23. února
4:10

TJ Sokol Královské Vinohrady

Mazák – Vnuk, Lanc, Richtr, D.Záň, Hanák, Otta, O.Stuchlík, Rossi – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – Z.Stuchlík, Svoboda, Entlicher.

1. SC TEMPISH Vítkovice

Gurkovský - Kuczera, Sidunov, Řezanina, Nehera – Hrubý, Firda, Gattnar – Jan Šebesta, Herblich, Rýpar – Hájek, Hatala, Bräuer – Delong, Besta.

Branky a nahrávky:: 10.Hartman (Bína), 38.Skřivánek, 44.Gregor (Vnuk), 57.Skřivánek (O.Stuchlík) – 2.Hrubý (Řezanina), 22.Hájek (Hrubý), 25.Rýpar, 26.Firda (Gattnar), 47.Besta (Řezanina), 50.Delong, 51.Hrubý (Hájek), 52.Sidunov (Delong), 52.Hrubý (Hájek), 54.Firda (Gattnar). Rozhodčí: Dolanský, Sýkora. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 385.

Reportáž

"Dneska jsme se déle hledali. Kdo ví proč, snad to bylo delší cestou," připomněl vítkovický kouč Pavel Brus, že duel s pražským celkem se odehrál netradičně na severu Čech, konkrétně v Teplicích.
Vítkovičtí, kteří do branky nasadili Petra Gurkovského, hráli po první třetině s osmým celkem tabulky nerozhodně 1:1, gólově soupeři poodskočili až ve druhé dvacetiminutovce. "Abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek, museli bychom proměnit šance z druhé třetiny," posteskl si kouč Královských Vinohrad David Bouša. Ve třetí části šel soupeř do rizika a v závěru zkoušel hru v šesti. "Ale bylo to spíše platonické, naopak jsme inkasovali," podotkl Bouša.
"Když jsme se rozehráli, tak už to sneslo nějaké měřítko, ovšem žádný šlágr to nebyl. Pozitivní je, že na to, kolik lidí dnes chybělo, uhráli jsme dobrý výsledek," dodal Pavel Brus.

Zápasy

Neděle 8.3.2020

Bleskovky

úprava tréninků

12.03.2020 se bude čtvrteční trénink mladších žáků konat již od 13:00 - 14:30 a elévové budou trénovat ve čtvrtek od 15:30 - 16:30, páteční trénink juniorů zůstává v pátek, ale v čase od 14:00 - 15:00. Ostatní tréninky jsou zatím v původních čase

TV utkání

Dne 10.02.2020 nejsou žádné tréninky z důvodu TV utkání TSL mužů v 17:00 hodin s pražskou Spartou.