Rytíři podruhé podlehli Klokanům

17. listopadu, VG

V několika předchozích zápasech vítkovičtí Rytíři zachraňovali výsledek v poslední třetině. V 15. kole Superligy jim už ale třetí dvacetiminutovka hrubě nevyšla. Prohráli ji 0:4 a s Bohemians prohráli 3:6. S Klokany tak prohráli už podruhé v sezoně.

15.kolo, středa 17. listopadu
3:6

1. SC TEMPISH Vítkovice

Souček – Nehera, Švajný, Hatala, Hubálek, Vítovec, Kaleta – Čonka-Skyba, M.Gattnar, R.Gattnar, Sidunov, Šindler, Bräuer, Zubek, Delong, Matejčík, Besta.

FbŠ Bohemians

Michajlovič – Kuncman, Čihák, Pastor, K.Krbec, Šimáně – Šebek, Dobisík, Petrák, Buršík, Bílek, Rod, Gajdoš, Kratina, F.Forman, Růžek, Blaszczyk, Hrabčák.

Branky a nahrávky: 8.Čonka-Skyba (Hatala), 23.Zubek (Kaleta), 40.Matejčík (Sidunov) – 10.Čihák (Rod), 39.Petrák (Růžek), 50.Šebek (Buršík), 52.Buršík, 55.Bílek, 60.Čihák (F.Forman). Rozhodčí: Kačer, Vašíček. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 145.

Reportáž

"Dvě třetiny jsme nehráli dobře. Snažili jsme se nějakým způsobem diktovat tempo, ale nešlo se nám to, dělali jsme hodně technických chyb. Přišlo mi to takové nezkoncentrované. Přesto jsme vedli 3:2," popisoval vítkovický kouč Pavel Brus. "Na začátku třetí třetiny jsme velké šance, které jsme neproměnili. Pak soupeř srovnal, dostal se na koně a tak, jak nám vycházely v posledních zápasech třetí třetiny, dneska nám vysloveně nevyšla. Je to zasloužená prohra."
Přitom vstupy do prvních dvou třetin vyšly domácím lépe, tedy alespoň gólově. Hosté ale dokázali na první i druhý inkasovaný gól zareagovat. Půl minuty před koncem druhé části Rytíři předvedli povedenou akci, po níž je do vedení poslal Marek Matejčík. Jenže pak už soupeřova gólmana překonat nedokázali. A že příležitostí měli... "Když jsme měli velkou šanci, pochytal to výborný Radovan Michajlovič. Nehráli jsme dobře," uzavřel Pavel Brus.

Zápasy

Pátek 26.11.2021

St 15.12.Tatran - Vítkovice 18:30
Pá 17.12.Vítkovice - Otrokovice 18:00

Bleskovky

Zrušené tréninky 19.11.

POZOR V pátek 19.11.2021 jsou zrušené všechny tréninky na SC Dubina. Důvodem je víkendová akce na hale (pátek až neděle)
So 13.11.

Mini přípravka 17.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 17.11.2021 je zrušena. Důvodem změny jsou zápasy mužů a žen
Čt 11.11.

Mini přípravka 10.11.21

POZOR Mini přípravka ve středu 10.11.2021 výjimečně od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů