Zápasy » Starší žáci A 2005/06

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
2. Neděle 18.9.IBC Engelholm (SWE) Zone Team SSK Future II 14:1 (3:1, 5:0, 6:0)
1. Neděle 18.9.TV Oberwil BL (SUI) IBC Engelholm (SWE) 2:5 (0:1,0:1,2:3)
3. Sobota 22.10.1. SC TEMPISH Vítkovice IBC Engelholm (SWE) 3:9 (0:2, 3:1, 0:6)
4. Sobota 22.10.IBC Engelholm (SWE) Florbal Torpedo Havířov 4:4 (1:0, 0:2, 3:2)
5. Neděle 13.11.IBC Engelholm (SWE) SK FBC Třinec 7:1 (4:0, 2:0, 1:0)
6. Neděle 13.11.1. FbK Eagles Orlová IBC Engelholm (SWE) 1:10 (0:3, 0:4, 1:3)
7. Neděle 4.12.IBC Engelholm (SWE) Acema Sparta Praha 15:2 (2:1, 9:1, 4:1)
8. Neděle 4.12.Z.F.K. Petrovice IBC Engelholm (SWE) 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)
9. Sobota 14.1.IBC Engelholm (SWE) TV Oberwil BL (SUI) 0:3 (0:0, .1, 0:2)
10. Sobota 14.1.Florbal Torpedo Havířov IBC Engelholm (SWE) 8:8 (1:3, 3:3, 4:2)
11. Sobota 4.2.TJ Sokol Pitbulls Šenov IBC Engelholm (SWE) 4:11 (2:3, 1:4, 1:4)
12. Sobota 4.2.IBC Engelholm (SWE) IBK Olomouc 10:2 (3:1, 3:0, 4:1)
13. Sobota 25.2.Zone Team SSK Future II IBC Engelholm (SWE) 3:14 (0:2, 1:4, 2:8)
14. Sobota 25.2.SK FBC Třinec IBC Engelholm (SWE) 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)
15. Neděle 19.3.Acema Sparta Praha IBC Engelholm (SWE) 4:4 (2:1, 2:0, 0:3)
16. Neděle 19.3.IBK Olomouc IBC Engelholm (SWE) 3:5 (1:3, 0:2, 2:0)
17. Sobota 15.4.IBC Engelholm (SWE) 1. SC TEMPISH Vítkovice 14:2 (7:0, 6:1, 1:1)
18. Sobota 15.4.IBC Engelholm (SWE) TJ Sokol Pitbulls Šenov 12:2 (5:2, 5:0, 2:0)
19. Sobota 22.4.IBC Engelholm (SWE) 1. FbK Eagles Orlová 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
20. Sobota 22.4.IBC Engelholm (SWE) Z.F.K. Petrovice 15:3 (4:1, 4:1, 7:1)

Zápasy

Pondělí 30.1.2023
 
Čt 9.2.Ostrava - Vítkovice 18:00
Ne 12.2.Vítkovice - TJ SKV 18:00

Bleskovky

Mini přípravka 21.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 21.12.2022 je zrušena. Děkujeme za pochopení
Pá 16.12.2022

Mini přípravka 14.12.22

POZOR Mini přípravka ve středu 14.12.2022 je posunuta od 16:15 do 17:15. Děkujeme za pochopení
Čt 8.12.2022

7. 12. bez tréninků

Ve středu 7. 12. se nebude konat brankářský trénink od 17:30 - 18:30 z důvodu pohárových zápasů mužů a žen
Pá 2.12.2022

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Tatran Střešovice 22 196:67 66
2. Vítkovice 22 192:91 51
3. Předvýběr.CZ Florbal MB 21 156:85 49
4. Sparta 23 127:103 45
5. Bohemians 22 192:155 43
6. Chodov 22 157:105 42
7. Black Angels 22 142:151 33
8. Ostrava 22 120:128 31
9. Liberec 22 120:168 23
10. Vinohrady 22 111:140 22
11. Česká Lípa 22 132:167 22
12. PSG Panthers Otrokovice 22 96:168 15
13. Sokoli Pardubice 22 92:174 15
14. FB Hurrican Karlovy Vary 22 86:217 5

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2023 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies