Zápasy » Ženy 2006/07

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Sobota 23.9.1.HFK CON INVEST Děkanka 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:2 (2:1, 2:0, 5:1)
2. Neděle 24.9.EVVA FbŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
3. Středa 4.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FbK OA Opava 9:0  
5. Sobota 21.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:7 (0:2,0:4,3:1)
6. Neděle 22.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Zone Team SSK Future 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
7. Sobota 4.11.FBC Liberec ALIAZ Crazy Girls 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:1 (0:0,1:0,3:1)
9. Sobota 18.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Valoz Olomouc 7:5 (0:1,2:3,5:1)
10. Neděle 19.11.1. SC TEMPISH Vítkovice Bulldogs Brno 8:5 (4:3,1:1,3:1)
11. Sobota 25.11.1. SC TEMPISH Vítkovice 1.HFK CON INVEST Děkanka 3:2 (1:2,0:0,2:0)
12. Neděle 26.11.1. SC TEMPISH Vítkovice EVVA FbŠ Bohemians 2:1 (0:0,1:0,1:1)
13. Neděle 3.12.FbK OA Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice 0:11 (0:3,0:4,0:4)
8. Pátek 15.12.FbK Svitavy 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:2 (1:0,0:1,2:1)
15. Sobota 6.1.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:4p (1:0,1:1,2:3,0:0)
16. Neděle 7.1.Zone Team SSK Future 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:10 (1:5,4:1,2:4)
17. Sobota 20.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Liberec ALIAZ Crazy Girls 1:9 (0:3,0:4,1:2)
18. Neděle 21.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FbK Svitavy 10:1 (1:0,5:1,4:0)
19. Sobota 3.2.FBC Valoz Olomouc 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4 (1:1,0:3,2:0)
20. Neděle 4.2.Bulldogs Brno 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:6 (0:1,1:1.1:4)
. Sobota 17.2.EVVA FbŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:1 (3:0,0:1,0:0)
. Sobota 24.2.1. SC TEMPISH Vítkovice 1.HFK CON INVEST Děkanka 2:10 (0:4, 0:2, 2:4)
. Sobota 3.3.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:3 (1:1,2:2,2:0)
. Neděle 11.3.FBC Liberec ALIAZ Crazy Girls 1. SC TEMPISH Vítkovice 6:2 (1:1, 1:1, 4:0)
. Sobota 17.3.1. SC TEMPISH Vítkovice Bulldogs Brno 3:4 (2:1,0:1,1:2)

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 
Čt 6.8.Vítkovice - Otrokovice 14:00
Pá 7.8.Střešovice - Vítkovice 14:00

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 0 0:0 0
2. Vinohrady 0 0:0 0
3. Sokoli Pardubice 0 0:0 0
4. Předvýběr.CZ Florbal MB 0 0:0 0
5. HU-FA Panthers Otrokovice 0 0:0 0
6. Bohemians 0 0:0 0
7. FBŠ Hummel Hattrick Brno 0 0:0 0
8. FBC ČPP Ostrava 0 0:0 0
9. Liberec 0 0:0 0
10. Česká Lípa 0 0:0 0
11. Chodov 0 0:0 0
12. Black Angels 0 0:0 0
13. Sparta 0 0:0 0
14. Tatran Teka Střešovice 0 0:0 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.