Zápasy » 2. liga juniorů - skupina 7 2020/2021

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 27.9.SFK TJ Slovan Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 2:6  
2. Neděle 27.9.Fbc Excalibur Šternberk 1. SC TEMPISH Vítkovice B 6:4  
3. Neděle 11.10.FBC Orca Krnov 1. SC TEMPISH Vítkovice B 12:30  
4. Neděle 11.10.1. SC TEMPISH Vítkovice 1. MVIL Ostrava 10:6  
5. Sobota 31.10.FBC Mohelnice 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
6. Sobota 31.10.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Ossiko Třinec    
7. Sobota 21.11.FBC Přerov 1. SC TEMPISH Vítkovice    
8. Sobota 21.11.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC ZŠ Uničov    
9. Neděle 13.12.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Vikings Kopřivnice    
10. Neděle 13.12.S.K. P.E.M.A. Opava 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
11. Neděle 17.1.FbC Asper Šumperk 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
12. Neděle 17.1.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Orca Krnov    
13. Neděle 31.1.Florbal Torpedo Havířov 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
14. Neděle 31.1.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Mohelnice    
15. Sobota 20.2.Fbc Excalibur Šternberk 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
16. Sobota 20.2.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC Přerov    
17. Sobota 6.3.1. MVIL Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
18. Sobota 6.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B SFK TJ Slovan Havířov    
19. Neděle 28.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B FbC Asper Šumperk    
20. Neděle 28.3.1. SC TEMPISH Vítkovice B FBC ZŠ Uničov    
21. Sobota 17.4.FBC Vikings Kopřivnice 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
22. Sobota 17.4.FBC Ossiko Třinec 1. SC TEMPISH Vítkovice B    
23. Neděle 2.5.1. SC TEMPISH Vítkovice B Florbal Torpedo Havířov    
24. Neděle 2.5.1. SC TEMPISH Vítkovice B S.K. P.E.M.A. Opava    

Zápasy

Úterý 29.3.2022
 

Bleskovky

Starší žačky

Dnešní trénink je od 16:00 do 17:00
Pá 1.4.

Mini přípravka 09.02.22

POZOR Mini přípravka ve středu 09.02.2022 je zrušena. Důvodem je dohrávka 1.ligy juniorek
Pá 4.2.

Mini přípravka 15.12.21

POZOR Mini přípravka ve středu 15.12.2021 je posunuta od 16:00 do 17:00. Důvodem změny je pohárový zápas mužů
Po 13.12.2021

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 26 218:92 67
2. Tatran Střešovice 26 198:96 66
3. Vítkovice 26 191:103 60
4. Sparta 26 160:119 51
5. Bohemians 26 175:145 50
6. Chodov 26 178:149 49
7. Black Angels 26 163:163 39
8. Ostrava 26 150:145 38
9. Liberec 26 149:154 36
10. Navláčil Panthers Otrokovice 26 146:180 24
11. Česká Lípa 26 135:205 19
12. Sokoli Pardubice 26 116:212 17
13. FBŠ Hummel Hattrick Brno 26 97:193 15
14. Vinohrady 26 107:227 15

Partneři

Město Ostrava Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2022 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.
Nastavení cookies