Zápasy » Superligy florbalu 2020/2021

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
2. Pátek 18.9.FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1. SC TEMPISH Vítkovice    
3. Neděle 20.9.1. SC TEMPISH Vítkovice Black Angels 18:00  
4. Sobota 26.9.Technology Florbal MB 1. SC TEMPISH Vítkovice    
5. Pondělí 28.9.1. SC TEMPISH Vítkovice Acema Sparta Praha 18:00  
6. Sobota 3.10.Tatran Střešovice 1. SC TEMPISH Vítkovice    
1. Neděle 4.10.FBC Tigers Poruba 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci    
2. Neděle 4.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci FBC Orca Krnov    
3. Neděle 4.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 1. FBK Rožnov p/R    
4. Neděle 4.10.FbC Coyotes Jablunkov 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci    
7. Sobota 10.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Hu-Fa Panthers Otrokovice 17:00  
8. Sobota 24.10.Sokol Pardubice 1. SC TEMPISH Vítkovice    
9. Středa 28.10.1. SC TEMPISH Vítkovice FbŠ Bohemians 17:00  
10. Sobota 31.10.FBC Česká Lípa 1. SC TEMPISH Vítkovice    
11. Sobota 7.11.1. SC TEMPISH Vítkovice TJ Sokol Královské Vinohrady 17:00  
12. Neděle 15.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Liberec 17:00  
13. Úterý 17.11.FBC ČPP Ostrava 1. SC TEMPISH Vítkovice    
14. Neděle 22.11.1. SC TEMPISH Vítkovice FBŠ Hattrick Brno 18:00  
1. Sobota 12.12.FBŠ Hattrick Brno 1. SC TEMPISH Vítkovice    
15. Pátek 18.12.1. SC TEMPISH Vítkovice FAT PIPE FLORBAL CHODOV 17:00  
16. Neděle 20.12.Black Angels 1. SC TEMPISH Vítkovice    
17. Sobota 2.1.FbŠ Bohemians 1. SC TEMPISH Vítkovice    
18. Sobota 9.1.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC Česká Lípa 17:00  
19. Sobota 16.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Tatran Střešovice 17:00  
20. Sobota 23.1.Hu-Fa Panthers Otrokovice 1. SC TEMPISH Vítkovice    
21. Sobota 30.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Sokol Pardubice 17:00  
22. Sobota 6.2.1. SC TEMPISH Vítkovice Technology Florbal MB 17:00  
23. Sobota 13.2.Acema Sparta Praha 1. SC TEMPISH Vítkovice    
24. Sobota 20.2.TJ Sokol Královské Vinohrady 1. SC TEMPISH Vítkovice    
25. Neděle 28.2.FBC Liberec 1. SC TEMPISH Vítkovice    
26. Neděle 7.3.1. SC TEMPISH Vítkovice FBC ČPP Ostrava 17:00  

Zápasy

Neděle 8.3.2020
 
Čt 6.8.Vítkovice - Otrokovice 14:00
Pá 7.8.Střešovice - Vítkovice 14:00

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Vítkovice 0 0:0 0
2. Vinohrady 0 0:0 0
3. Sokoli Pardubice 0 0:0 0
4. Předvýběr.CZ Florbal MB 0 0:0 0
5. HU-FA Panthers Otrokovice 0 0:0 0
6. Bohemians 0 0:0 0
7. FBŠ Hummel Hattrick Brno 0 0:0 0
8. FBC ČPP Ostrava 0 0:0 0
9. Liberec 0 0:0 0
10. Česká Lípa 0 0:0 0
11. Chodov 0 0:0 0
12. Black Angels 0 0:0 0
13. Sparta 0 0:0 0
14. Tatran Teka Střešovice 0 0:0 0

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2020 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.