Zápasy » Moravskoslezská liga mladších žáků 2020/2021

Zobrazení: jen výsledky | statistiky | doma | venku | vše
kolodatumdomácíhosté třetiny
1. Neděle 20.9.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo Z.F.K. AQM Petrovice 3:1  
2. Neděle 20.9.1. FBK Rožnov p/R 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1:5  
3. Neděle 20.9.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC Spartak Bílovec 7:0  
4. Neděle 20.9.FBC DDM Český Těšín 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 0:4  
5. Sobota 3.10.T0R 1.FK Ostrava JIH 26:1  
6. Sobota 3.10.Paskov Saurians 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1:7  
7. Sobota 3.10.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC Vikings Kopřivnice 10:55  
8. Sobota 3.10.1. SC Bohumín´ 98 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 0:9  
9. Sobota 24.10.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC Spartak Bílovec    
10. Sobota 24.10.1. letka 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
11. Sobota 24.10.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo Florbal Torpedo Havířov    
12. Sobota 24.10.1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikáni 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
13. Neděle 8.11.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1. letka    
14. Neděle 8.11.FBK Škorpioni Ostrava 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
15. Neděle 8.11.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC Orca Krnov    
16. Neděle 8.11.FBC ČPP Ostrava 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
17. Sobota 12.12.1. SFK Havířov Bílí 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
18. Sobota 12.12.FBC Orca Krnov 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
19. Sobota 12.12.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1. FBC Karviná    
20. Sobota 12.12.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ    
21. Neděle 10.1.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1.FK Ostrava JIH    
22. Neděle 10.1.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo S.K. P.E.M.A. Opava ČERVENÍ    
23. Neděle 10.1.FBC Vikings Kopřivnice 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
24. Neděle 10.1.Florbal Torpedo Havířov 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
25. Neděle 31.1.Florbal Torpedo Havířov 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
26. Neděle 31.1.SFK TJ Slovan Havířov 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
27. Neděle 31.1.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FbC BD STAV Frýdek-Místek    
28. Neděle 31.1.1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikáni 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
33. Neděle 21.2.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo S.K. P.E.M.A. Opava MODŘÍ    
29. Sobota 27.2.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1. MVIL Ostrava    
30. Sobota 27.2.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo 1. FbK Eagles Orlová    
31. Sobota 27.2.FbK Horní Suchá B 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
32. Sobota 27.2.1. SFK Havířov Modří 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
34. Neděle 21.3.FbC Coyotes Jablunkov 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
35. Neděle 21.3.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo Toro Salibandy Ostrava    
36. Neděle 21.3.FBC Ossiko Třinec 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
37. Neděle 11.4.FbK Horní Suchá B 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
38. Neděle 11.4.1. SFK Havířov Bílí 1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo    
39. Neděle 11.4.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FBC Bartosini Český Těšín Černí    
40. Neděle 11.4.1. SC Vítkovice Oxdog Tornádo FbK Horní Suchá    

Zápasy

Sobota 27.2.2021
 
Ne 7.3.Vítkovice - Ostrava 17:00

Bleskovky

VSTUP DO KIS

Pro vstup do klubové informačního systému (KIS) z menu PRO ČLENY a dále vyberte z menu Sekce pro členy. Nebo klikněte ZDE
Pá 11.9.2020

11.9 zrušené tréninky

Z důvodu basketbalového turnaje na SC Dubina jsou zrušené všechny tréninky v pátek 11.9.2020
So 5.9.2020

Soustředění v Rožnově

Stále se můžete přihlásit na letní soustředění Vítkovic v Rožnově pod Radhostěm - poslední volná místa - více v článku ZDE
Po 8.6.2020

Tabulka

P. Tým Z S B
1. Předvýběr.CZ Florbal MB 25 207:86 70
2. Vítkovice 25 209:118 64
3. Bohemians 25 194:138 50
4. Chodov 25 173:147 48
5. Sparta 24 152:129 46
6. Tatran Teka Střešovice 23 161:108 45
7. FBC ČPP Ostrava 24 133:128 42
8. Black Angels 25 149:148 37
9. Liberec 25 132:152 33
10. Česká Lípa 25 141:207 24
11. Sokoli Pardubice 23 123:175 16
12. FBŠ Hummel Hattrick Brno 24 95:149 15
13. Vinohrady 25 115:186 14
14. HU-FA Panthers Otrokovice 24 90:185 9

Partneři

Tempish MS kraj DAV ExeSport
Copyright © 2021 1. SC TEMPISH Vítkovice & eSports.cz, s.r.o.