Rytíři podlehli vysoko Tatranu, kterému přepustili první místo

21. listopadu 2023, Michal Dannhofer

Tatran Střešovice – 1. SC TEMPISH Vítkovice 8:1

Televizní kamery tentokráte hráčům Vítkovic štěstí nepřinesly. Před zraky diváků programu ČT Sport totiž podlehli Tatranu vysoko 1:8 a dali tak vzpomenout na loňský nepovedený úvodní duel v rámci základní části Livesport Superligy. Svého soupeře současně také formálně pustili do vedení soutěže.

V rámci prvních dvou třetin se ještě dalo uvažovat o tom, že si Rytíři z Prahy dokážou odvézt bodový zisk. Domácí playmaker Marek Beneš sice během čtyřiceti minut zkompletoval hattrick, což vzhledem k dalšímu zásahu Eliáše a korekci ze strany slovenského Rytíře Hataly znamenalo stále ještě hratelný výsledek 4:1 pro Tatran, ovšem posledních dvacet minut patřilo domácím.

Dva zásahy totiž přidal Havlas a po dalších dvou zásazích Tatranu v konečné fázi utkání nakonec svítilo na světelné tabuli skóre 8:1 pro Tatran.

Tatran Střešovice - 1. SC TEMPISH Vítkovice  8:1
branky: 2. Marek Beneš, 20. Marek Beneš, 33. Filip Eliáš, 40. Marek Beneš, 41. Matěj Havlas, 52. Matěj Havlas, 58. David Šimek, 60. Tomáš Hanák - 29. Šimon Hatala; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 327; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 26 - Lukáš Souček 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 4:0

Tatran Střešovice: Jurco - Meliš, Kisugite, Kučera, Eliáš, Kolísko, Mühlfait, Sládeček - Beneš, Havlas, Hanák - Vavroušek, Šindelář, Boček - Tlapák, Čermák, Šimek - Kreysa, Sádlo

1. SC TEMPISH Vítkovice: Souček - Hubálek, Šebesta, Jankovský, Hatala, Kaleta, Sidunov, Pažák, Zubek, Matejčík - Šindler, R. Gattnar, Palčinský - Fukala, M. Gattnar, Hájek - Šmíd, Galia